دومین جلسه کارشناسی کار گروه مصالح و تجهیزات صنعت ساخت

دومین جلسه کارشناسی کارگروه مصالح و تجهیزات صنعت ساخت ذیل شورای فنی استان در تاریخ 1400/07/25 در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران با حضور نمایندگان استانداری، سازمان صمت، اداره کل راه و شهرسازی، اداره کل استاندارد، مرکز تحقیقات، پلیس راهور، سازمان حمل و نقل ترافیک، سازمان نظام مهندسی و انجمن های صنفی تولیدکنندگان بتن آماده برگزار و در مورد بررسی دستوالعمل حمل بتن آماده استاندارد و الزامات و مقررات مربوط به قرارداد فروش بتن آماده بحث و تبادل نظر کارشناسی قرار گرفت.

 

جلسه آموزشی مراحل دریافت پروانه حمل، پروانه فعالیت و پروانه اشتغال

جلسه ای در تاریخ 1400/07/22 با حضور آقای مهندس اسماعیل بیگی معاون محترم حمل و نقل بار و کالای سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در محل انجمن برگزار و نسبت به نحوه دریافت مجوز تردد در روز و همچنین بررسی مشکلات موجود در مراحل دریافت پروانه حمل، پروانه فعالیت و پروانه اشتغال بحث و تبادل نظر گردید.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر با دفتر انجمن 5-02144009041 تماس حاصل فرمایید.

همایش تجلیل از رانندگان نمونه صنعت بتن آماده به مناسبت هفته ناجا

همایش تجلیل از رانندگان نمونه به مناسبت هفته ناجا روز یکشنبه مورخ ۱۸ مهر ۱۴۰۰، با حضور سردار محمد حسین حمیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در ستاد فرماندهی فاتب برگزار شد.
در این مراسم از رانندگان سختکوش و پرتلاش در صنعت بتن آماده، آقایان رسول آخوندی (شرکت آذر بتن خانمحمدی)، مجتبی صفرزاده (شرکت برج بتن شکوه) مهدی دهپایه و محمد مومنی (شرکت آبسرد بتن تفاهی) و مرتضی شقاقی (شرکت سنگ شکن غرب) به رسم یادبود و به پاس زحمات با اهدای لوح تقدیر از خدمات ارزنده و تلاش خالصانه ی این عزیزان در جهت خدمت رسانی، رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، احترام به حقوق شهروندی و نیک خلقی تقدیر شد.

 

امکان تردد روزانه کامیون های حمل بتن فراهم شد پایان مهر ماه آخرین فرصت برای دریافت مجوز تردد تراک میکسرها و خودروهای سنگین

امکان تردد روزانه کامیون های حمل بتن فراهم شد
پایان مهر ماه آخرین فرصت برای دریافت مجوز تردد تراک میکسرها و خودروهای سنگین

مراسم رونمایی از طرح تردد روزانه کامیون های حمل بتن آماده در شهر تهران با حضور رئیس جمعی از مسئولین و دست‌اندرکاران از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، پلیس راهور تهران بزرگ، شهرداری تهران و جمعی از تولیدکنندگان بتن در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد.
مراسم رونمایی از طرح تردد روزانه کامیون های حمل بتن آماده در شهر تهران با حضور رئیس جمعی از مسئولین و دست‌اندرکاران از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، پلیس راهور تهران بزرگ، شهرداری تهران و جمعی از تولیدکنندگان بتن در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد.
محمد شکرچی‌زاده رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در مراسم رونمایی از طرح تردد روزانه کامیون‌های حمل بتن آماده با اعلام خبر صدور مجوز تردد روزانه کامیون های حمل بتن آماده با همکاری پلیس راهور و شهرداری گفت: ۱۷ درصد جمعیت کشور در تهران ساکن هستند، از سوی دیگر پایتخت مساحت معادل یک درصد کشور است که تمرکز جمعیتی قابل ملاحظه‌ای به شمار می‌رود. از سوی دیگر وضعیت تهران از لحاظ لرزه‌خیزی نیز با خطر بسیار بالا مواجه است. این تمرکز جمعیتی در تهران علاوه بر اهمیت ارتقای کیفیت بتن، در خصوص مقابله با لرزه خیزی مهم است.
وی افزود: به همین دلیل مرکز تحقیقات با همکاری پلیس راهور و شهرداری تهران برای ارتقای کیفیت بتن امکان تردد روزانه کامیون‌های حمل بتن آماده در سطح شهر تهران را فراهم کرده است.
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی افزود: ۸۱ کیلومتر سطح شهر تهران روی پهنه گسل اصلی زلزله است، گفت: از این رو بخش اصلی ساختمان‌های شهر با خطر زلزله مواجه هستند. بهسازی و مقاوم سازی ساختمان‌ها در دستور وزارت راه و شهرسازی و شهرداری قرار دارد.
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی بیان کرد: تاکنون سه شرکت تولید بتن آماده مجوز تردد روزانه بنکرهای بتن را دریافت کرده‌اند.
وی درباره دلایل تلاش برای تردد روزانه کامیون‌ها اظهار کرد: به دلیل سرمای شب کیفیت بتن کاهش می‌یابد و برای حفظ تازگی آن، آب به بتن اضافه شده و کیفیت بتن کاهش می‌یابد. بنابراین باید این مخصوص در زمان تولید به پروژه منتقل شود. در شهرهای بزرگ دنیا اجازه تردد بنکرهای بتن داده می‌شود از سوی دیگر مردم نباید در ترافیک بمانند. از این رو کمیسیون حمل و نقل شهرداری تهران با امکان تردد روزانه کامیون‌های حامل بتن آماده در ساعات به خصوصی از روز موافقت کرد.
بابک احمدی دبیر طرح تردد روازنه کامیون‌های حمل بتن آماده در شهر تهران نیز در بخش دیگری از مراسم امروز به ذکر تاریخچه‌ای از روند تعریف و اجرای این طرح در شهر تهران گفت: تاکنون 3 شرکت موفق به دریافت مجوز تردد در سطح شهر تهران شده‌اند.
وی کاهش کیفیت تولید و اجرای بتن، عدم نظارت کافی، یخ زدن بتن در ماه‌های سرد، کاهش ایمنی در پروژه‌ها، مزاحمت برای همسایگان، مستهلک شدن نیروی انسانی شاغل در کارخانه‌های بتن، افزایش سرعت کامیون‌های حمل بتن و افزایش مدت زمان حمل بتن به دلیل ترافیک روزانه را از جمله علل مشکلات بتن‌ریزی در شب عنوان نمود.
وی در تشریح چشم‌انداز طرح تردد روزانه کامیون های حمل بتن آماده در شهر تهران نیز گفت: سامان‌دهی تردد و مقدار بار کامیون‌های بتن به سامانه‌های هوشمند شهردای و پلیس راهور و کاهش تلفات رانندگی، عدم امکان فعالیت واحدهای تولیدی غیر مجاز، افزایش عمر مفید روسازی‌های معابر شهری به جهت رعایت حداکثر بار مجاز، پیاده‌سازی کنترل‌ها مواردی که در اجرای این طرح به دنبال تحقق آن هستیم.
موسوی‌پور جانشین پلیس راهور تهران بزرگ نیز در بخش دیگری از مراسم صبح امروز با تاکید بر اینکه سالیان سال جلسات و هم‌اندیشی‌های بسیاری با هدف صدور مجوز 24 ساعته برگزار شده است، گفت: موضوع مجوزها به 3 مرحله تقسیم می‌شود. اولین مرحله به زمانی برمی‌گردد که هنوز اارده‌ای برای کسب مجوز وجود نداشت و میکسرها همچنان کار خودشان را انجام می‌دادند و پلیس نیز در حیطه وظایف خودش کار می‌کند. در مرحله دوم که به حدود 3 سال قبل بازمی‌گردد، این طرح آغاز شد و در مرحله سوم همکاری انجمن بتن با همکاری شهرداری تهران در سال 99، به مصوبه نهایی و قانونی کردن موضوع تراک میکسر تبدیل شد. این مصوبه تصویب شد و دستورالعمل آن نیز تهیه شد.
وی با طرح این موضوع که تنها 3 شرکت برای اخذ مجوز اقدام کرده‌اند گفت: علیرغم میل باطنی‌، با توجه به وضعیت موجود و مصوبه ترافیک که 6 ماه اعتبار داشته است، از این پس تنها به آن 3 شرکت اجازه تردد خواهیم داد و از ابتدای آبان برخورد با تخلفات تراک میکسرها و خودروهای سنگین و کسانی که برای دریافت مجوز اقدام نکرده‌اند در سطح شهر تهران شدت بیشتری خواهد گرفت.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ گفت: خواهش من این است که شرکت‌هایی که اقدام به دریافت مجوز نکرده‌اند تا پایان مهر ماه نسبت به دریافت مجوز اقدام نمایند.
در ادامه مراسم رونمایی از طرح تردد روزانه کامیون های حمل بتن آماده در شهر تهران، افندی‌زاده مشاور عالی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در تشریح ضرورت ایجاد محدودیت برای وسائط نقلیه سنگین گفت: بخش اعظم سفرهای شهری در تهران توسط وسایل نقلیه شهری صورت می‌گیرد که یک جابجایی بزرگ است. طبیعتا زمانی که تعداد سفرها زیاد می‌شود و ظرفیت معابر ما کاهش می‌یابد، با ایجاد محدودیت‌ها تلاش می‌شود تا این ترددها مدیریت شود. بر همین اساس در دنیا نیز برای وسائطی که می‌توانند در ساعات مشخص تردد کنند محدودیت ایجاد می‌شود. از سوی دیگر بحث تصادفات و ایمنی مطرح است. به عبارت دیگر اگر تصادفی رخ دهد و وسائط تقلیه ایمنی لازم را نداشته باشند باعث خسارات جبران‌ناپذیری خواهد شد.
وی افزود: با توجه به تمام این علل، ایجاد محدودیت برای وسائط نقلیه سنگین جزو ضروریات به شمار می‌رود. با وجود این موضع، وقتی برای حمل بتن آزادی و امکان تردد مجاز در روز فراهم شده، نشان‌دهنده فرصتی است که به خاطر اهمیت موضوع ایجاد شده است. این فرصت هم برای مسائل اقتصادی شرکت‌ها و هم در خصوص کیفیت بتن دارای اهمیت بسیار است.
افندی‌زاده توصیه کرد که با ایجاد تفاهم مناسب میان دست‌اندرکاران و فعالان حوزه بتن، شرایطی فراهم شود تا با کمتر کردن فاصله حمل، ضمن کاهش هزینه‌ها، کیفیت بتن نیز حفظ شود.
وی ادامه داد: باید این فرصت را غنیمت شمرد چراکه در حال حاضر این اجازه تردد تنها به 3 دسته وسائط نقلیه که سوخت، آب و بتن جابجا می‌کنند داده شده است که اهمیت آنها را بیشتر نمایان می‌کند. امیدواریم شرکت‌ها از این فرصت کمال استفاده را ببرند و این طرح بتواند در خصوص موضوعات مختلف حوزه بتن بویژه کیفیت، شرایط بهتری را فراهم آورد.
اسماعیل بیگی معاون حمل و نقل بار و کالای معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نیز در بخش دیگری از این مراسم گفت: وقتی بتن از محل کارخانه تولید خارج می‌شود، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و بخش حمل و نقل وارد کار می‌شوند. به عبارت دیگر به دنبال انتقال بتن و کالاهای دیگر در شهر، ممکن است تعارضاتی با منافع عمومی ایجاد شود که ضرورت دارد تا ما به این موضوع ورود کنیم.
وی افزود: در این خصوص ضوابطی نیز تعریف شده است که بر اساس آن اینکه چه کسی این بتن را حمل کند، زمان ترددها و چگونگی حمل کاملا مشخص شده است.
معاون حمل و نقل بار و کالای معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نیز بر اقدام سریع‌تر شرکت‌ها جهت دریافت مجوز تردد تاکید نمود.
گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران دیگر سخنران مراسم رونمایی از طرح تردد روزانه کامیون های حمل بتن آماده در شهر تهران گفت: زندگی آسوده و ایمن وابسته به معماری، شهرسازی و ساخت درست است. متاسفانه ساخت و سازها از لحاظ کیفیت قابل قبول نیست و امیدواریم شهر تهران با محک واقعی زلزله برخورد نداشته باشد. افزایش کیفیت ساخت و ساز بسیار وظیفه مهم و سنگینی بویژه برای شهر تهران است. امیدوارم با توجه به ویژگی‌های شهر تهران و گستردگی آن، روش‌های ساخت متناسب با شرایط شهر در نظر گرفته شود.
وی ادامه داد: یکی از مسائل مهم در شهر تهران بخشی از شکایات شهروندان است که به شهرداری انعکاس پیدا می‌کند. 30 درصد شکایات مردم از مزاحمت‌های کارگاه‌های ساختمانی در شب است که نیازمند ایجاد راهکارهای مناسب بود که این طرح در جهت ساماندهی به این موضوع از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران افزود: ساخت و ساز مهندسی و ایجاد امنیت و آسایش برای شهروندان و برخورداری از تولیدات مهندسی آرزوی همگی ماست و امیدواریم هرکس به نوبه خوش کمک کند تا به سرعت به سمت کیفیت بیشتر پیش برویم.
در بخش دیگری از مراسم امروز شاه‌حمزه مدیرعامل شرکت سنگ‌شکن غرب، باوفا مدیرعامل شرکت میلاد بتن، فروتن‌مهر مدیرعامل شرکت فهاب بتن و کیهانی از پیشکسوتان حوزه بتن، دیدگاه‌های خود را در خصوص مسائل روز بتن کشور طرح نمودند.
همچنین در بخش پایانی این مراسم با اهدای لوح، از مدیرعاملان شرکت‌های سنگ‌شکن غرب،‌ فهاب بتن و میلاد بتن،‌احمدی دبیر طرح تردد روازنه کامیون‌های حمل بتن آماده در شهر تهران، اسماعیل بیگی معاون حمل و نقل بار و کالای معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، پلیس راهور ناجا و افندی‌زاده مشاور عالی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تقدیر به عمل آمد.

معرفی تولیدکنندگان غیر مجاز در استان تهران به سازمان نظام مهندسی

به استحضار می رساند، این انجمن در راستای تولید، عرضه و استفاده از بتن آماده استاندارد و به منظور جلوگیری از مصرف بتن غیر استاندارد (که در 22 واحد تولیدی غیر مجاز “لیست به شرح ذیل” در سطح استان تهران تولید می شود)، شناسایی و با محوریت اداره کل محترم استاندارد استان تهران پلمپ گردید. اما متاسفانه تعدادی از واحدها فک پلمپ نموده و در حال فعالیت می باشند.

بدینوسیله خواهشمند است در صورت صلاحدید، همزمان با اقدامات فوق الذکر، جهت جلوگیری از مصرف بتن غیر استاندارد، لیست واحد های تولیدی غیر مجاز را به مهندسین ناظر عضو آن سازمان ارسال نموده و همچنین در کارتابل آن سازمان محترم قرار داده تا نسبت به فرهنگ سازی استفاده از بتن آماده استاندارد و شناخت نسبی مردم در خصوص بتن آماده استاندارد اقدامات لازم انجام پذیرد. که برای نیل به این هدف مساعدت آن سازمان محترم، استانداری محترم استان تهران، وزارت محترم صنعت، معدن و تجارت، اداره کل محترم استاندارد استان تهران و سازمان محترم تعزیرات حکومتی شدیدا مورد نیاز است.

لازم به ذکر است مهندسین ناظر می توانند جهت استعلام و احراز اعتبار پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری واحد های تولیدی، از طریق ارسال کد ده رقمی استاندارد فرآورده ” مندرج در برگه تحویل بتن آماده” به سامانه پیامکی 10001517 و یا از طریق سامانه اینترنتی  http://isom.isiri.gov.ir/parvaneh اقدام نمایند.

لیست تولیدکنندگان بتن آماده غیر مجاز منطقه اندیشه و شهریار

 • یاران بتن: کمربندی اندیشه، جاده شهریار، بعد از میدان معادن، دست راست
 • پارس بتن (مقاوم سقف): کمربندی اندیشه، جاده شهریار، میدان معادن، ابتدای خیابان روشن صنعت
 • جنوب صنعت دنا (پیث تاز بتن): صفادشت – کمربندی اندیشه-بعد از میدان معادن – روبروی چشمه بتن
 • دژ بتن: صفادشت، روستای امیرآباد به سمت ده 6
 • توسعه بتن: صفادشت، روستای امیرآباد به سمت ده 6

لیست تولیدکنندگان بتن آماده غیر مجاز منطقه سعیدآباد

 • تات بتن: سعیدآباد، روبروی پمپ بنزین، انتهای وحید دوم، خیابان حبیب زند، جنب کوهستان بتن
 • کوهستان بتن: جاده شهریار، بعد از سعید آباد، نرسیده به پل بادامک روبروی پمپ بنزین، انتهای خیابان وحید1

لیست تولیدکنندگان بتن آماده غیر مجاز بزرگراه فتح

 • دشت بهشت: بزرگراه فتح، خیابان خلیج فارس

 

 

 

لیست تولیدکنندگان بتن آماده غیر مجاز شهر ری

 • صدف بتن: بهشت زهرا به سمت تهران – دست راست – قطعات جدید
 • آرمان بتن راگا: شهر ری، بعد از سه راه ترانسفور

لیست تولیدکنندگان بتن آماده غیر مجاز اسلامشهر، جاده ساوه، رباط کریم و پرند

 • دنیا بتن: نرسیده به آدران، پایین تر از امامزاده، شهرک صنعتی کاظم آباد
 • پرند بتن: فاز 6 پرند، بعد از چهار راه، چهار بانده، سمت راست
 • تک بتن واوان: واوان، جنب مسکن مهر
 • محمد بهروزی ( سامان بتن ایرانیان): اسلامشهر، کمربندی واوان
 • پارس بتن زندی: جاده قدیم قم، حسن آباد فشافویه، خیابان احمدآباد
 • پایدار بتن شمس: جاده قدیم قم، شهرک صنعتی شمس آباد، خیابان خیام، شقایق 5

لیست تولیدکنندگان بتن آماده غیر مجاز جاده ورامین و بزرگراه امام رضا (ع)

 • برین سهند بتن نام آوران: جاده تهران ورامین، بعد از قرچک، کمربندی غربی
 • خاتم بتن: اتوبان امام رضا، خاور شهر، داخل پادگان سپاه

لیست تولیدکنندگان بتن آماده غیر مجاز منطقه لواسان، دماوند و گیلاوند

 • آژند بتن: جاده تلو، جنب دژ بتن پرشین
 • پارس بتن: بومهن، خیابان کامیون داران
 • نیک بتن: فاز 8 پردیس، بلوار امام رضا

سهند بتن پردیس: فاز 8 پردیس، بلوار امام رضا

 

جلسه هماهنگی نحوه تردد میکسرها در روز

جلسه ای روز پنج شنبه مورخ 1400/07/01 ساعت 13 با حضور نماینده محترم پلیس راهور تهران بزرگ و معاونت محترم سازمان حمل و نقل ترافیک در محل انجمن برگزار و نسبت به فرایند صدور مجوز تردد در روز تصمیم گیری و اقدامات لازم انجام شد.
جهت اطلاعات بیشتر با دفتر انجمن 5-02144009041 تماس حاصل فرمایید.

 

نام کامل واحد تولیدی: مهد بتن پارس شهر تهران

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: بهروز اکبری

موبایل مدیر عامل: 09127359025

آدرس دفتر و کارخانه: جاده شهریار، بعد از سعیدآباد، خیابان آزادگان، 15 متری یاس، پلاک 4

تلفن: 6-65608214

کد پستی: 3359612139

نام واحد تولیدی: بتن آماده تفاهی

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: آقای محمد رضا تفاهی

موبایل مدیر عامل: ۰۹۱۲۳۷۱۸۲۰۴

آدرس دفتر و کارخانه: آبسرد،  بلوار آیت الله خامنه ای،  نبش هومند ۳۳

تلفن : ۰۲۱۷۱۳۳۳۳۹۹

فکس: 76375804

موبایل تلگرام یا واتساپ: ۰۹۱۹۰۱۸۱۷۱۲

ایمیل : Javad133bakhshi@gmail.com

آدرس سایت:  http://betonetafahi.com

نام شرکت: دالاهو بتن ساعی

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: خانم حسین زاده

موبایل مدیر عامل: 09128055593

آدرس دفتر فروش و کارخانه: کیلومتر10 جاده مخصوص کرج، خیابان شهید عاشری، خیابان جلال، خیابان شهریور یکم، پلاک1/11

تلفن : 44906869

فکس : 44907406

موبایل تلگرام یا واتساپ: 09912364911

 

بیشتر ...

نام شرکت: پارت بتن

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: سعید حسینی

موبایل مدیر عامل: 09121081215

آدرس دفترفروش و کارخانه : بزرگراه فتح (به سمت شرق)، بعد از آزادگان، خیابان سامانی پور(گمرک)، خیابان البرز 2، پلاک 8

تلفن : 66185858

فکس : 66184073

موبایل تلگرام یا واتساپ:  09121081215

نام واحد تولیدی: ماسه سازکو (بتن سازکو)

محصولات تولیدی: بتن آماده و شن و ماسه

نام مدیر عامل: صحبت کرمی

موبایل مدیر عامل: 09121121417   

آدرس دفتر و کارخانه: جاده شهريار، بعد از سعيد آباد، نرسيده به پل بادامك، روبروي پمپ بنزين،  خيابان وحيد2

تلفن:  65603025

فکس:  65603026  

کد پستی: 3359631238

موبایل تلگرام یا واتساپ: 09353978512

ایمیل:masesazko@yahoo.com

نام واحد تولیدی: بتن قصر وثوقی
محصولات تولیدی: بتن آماده
نام مدیر عامل: اسماعیل وثوقیان سرچشمه
موبایل مدیر عامل: 09121550606
آدرس دفتر مرکزی: نازي آباد، خیابان بهمنیار، جنب بیمارستان مفرح، ساختمان اداری مفرح، فاز1، واحد 1
تلفن: 9-55341798
مدیر فروش: 09190388080 خانم باقری
کد پستی: 1819896588
آدرس دفتر فروش: قرچک، قرچک پارس سرام، جنب استخر آرام، ساختمان دیبا، طبقه 5، واحد 18
تلفن: 3-36430001
مدیر فروش: 09190385050 رضا وثوقی
کد پستی: 1868614019
آدرس کارخانه: شهر ری،کیلومتر 7 جاده ورامین، فیروزآباد، ده خیر، خیابان سازمان آب
مدیر فروش: 09102828500 میثم وثوقی
کد پستی: 1843186966
موبایل تلگرام یا واتساپ: 09121550606
آدرس سایت:www.concretesales.ir

 

بیشتر...

 

نام شرکت: بتن پیش فشرده ایران

محصولات تولیدی: تیرچه پیش تنیده و دال مجوف

نام مدیر عامل: اکبر دانشگر

موبایل مدیر عامل: 09121684131  -  09126301263

آدرس دفتر و کارخانه: کیلومتر 22 جاده مخصوص کرج، مقابل پالایشگاه نفت پارس  

تلفن : 02144980161

فکس : 02144980140

کد پستی: 1399143513

موبایل تلگرام یا واتساپ: 09123369160

ایمیل: Info@betonpishfeshordeh.com 

 آدرس سایت: www.betonpishfeshordeh.com 

 

بیشتر...

 

نام کامل واحد تولیدی: شرکت بتن سازان عدل ایرانیان

نام مدیر عامل: آقای میرمحسن سیدموسوی

موبایل مدیر عامل: 09121242892

آدرس دفتر :  بلوار آیت الله کاشانی، خیابان بهنام، کوچه عطاران، پلاک 26، طبقه 4، واحد 12

تلفن : 2-44953470

فکس: 44036839

آدرس کارخانه:کمربندی آزادگان-خ فیروزبهرام-بعد از 4 راه فیروز بهرام-خ علی آباد-بن بست اول-پلاک201

تلفن : 56822630 و 56822640

موبایل تلگرام: 09128855105

ایمیل: adl.iranian@email.com 

آدرس سایت :WWW.ADLIRANIAN.COM

     

بیشتر...

نام شرکت: بتن سازان عدل ایرانیان

نام مدیر عامل: آقای میرمحسن سیدموسوی

موبایل مدیر عامل: 09121242892

آدرس دفترفروش و کارخانه:کمربندی آزادگان-خ فیروزبهرام-بعد از 4 راه فیروز بهرام-خ علی آباد-بن بست اول-پلاک201

تلفن : 2-44953470  و 56822630  و 56822640

فکس: 44036839

موبایل تلگرام: 09128855105

ایمیل:adl.iranian@email.com

آدرس سایت :WWW.ADLIRANIAN.COM

   

بیشتر...

نام واحد تولیدی: آسا بتن

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: محمد بابائی کواکی

موبایل مدیر عامل: 09121086081

آدرس دفتر و کارخانه: رباط کریم، میدان امام خمینی، جاده وهن آباد، نبش ورودی سپیدار

تلفن : 56442300 - 56442400

موبایل تلگرام: 09121086081 - 09126865132

     

نام واحد تولیدی: شرکت تولیدی مصالح ساختمانی یاسوران

محصولات تولیدی: بتن آماده، قطعات پیش ساخته بتنی مسلح و معمولی، نماهای پیش ساختهGFRC ، خرپای ماشینی تیرچه، افزودنی های بتن، صفحات و سینک های گرانیتی

نام مدیر عامل: محمدرضا قمی

موبایل مدیر عامل: 3581205 - 0912

آدرس دفتر : تهران- خ شریعتی- بعداز مطهری بن بست رخسانا پ1 واحد6

تلفن : 3-88423672 - 021      88418672 - 021

فکس : 89781756 - 021

کد پستی: 1567615365

آدرس کارخانه:یاسوج میدان جهاد بلوار کشاورز کارخانه یاسوران

تلفن : 3-33330572 -074

فکس:    89774748 - 021

کد پستی:   7591693141

موبایل تلگرام: 3581205 - 0912

ایمیل:  ceo@yasouran.com

 

نام کامل واحد تولیدی: هماهنگ سقف

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: ناصر شیرازی

موبایل مدیر عامل: 09121371633

آدرس دفتر و کارخانه : خیابان دماوند، سه راه اتحاد، خیابان اتحاد، خیابان نهم غربی، پلاک 17

تلفن :77333032

فکس :77333032

موبایل تلگرام: 09123786870

 نام کامل واحد تولیدی: نوین صنعت بتن

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: علیرضا نژاد دهقان

موبایل مدیر عامل: 09121118134

آدرس دفتر : خيابان آيت الله كاشاني، نرسيده به جنت آباد، نبش شقايق، طبقه فوقاني بانك پاسارگاد، طبقه 4 واحد 7

تلفن : 52-44148850

فکس : 44164438

آدرس کارخانه: جاده شهريار، بعد از سعيد آباد، نرسيده به پل بادامك روبروي پمپ بنزين،  انتهای خيابان وحيد1

تلفن : 65607321 - 65607127

فکس: 65607323

موبایل تلگرام: 09121118134

     

بیشتر ....

 نام کامل واحد تولیدی: نامور بتن غرب تهران

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: رجب علیزاده

موبایل مدیر عامل: 09121493675

آدرس دفتر و کارخانه: جاده ساوه، بعد از پل کمربندی، روبروی ایران خودرو دیزل، خیابان شهدای سدید، اولین تقاطع سمت راست بعد از میدان 9 دی، بلوار جمهوری اسلامی، پلاک 9

تلفن : 4-55284673 و 55283315 و 55246065

فکس: 55247122

موبایل تلگرام: 09123257482

namvarbetongharbtehran@gmail.com  ایمیل:     

نام واحد تولیدی: میعاد بتن فردیس

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: نعمت الله زارعی

موبایل مدیر عامل: 09122382093

آدرس دفتر : فردیس، فلکه سوم، خیابان 28 جدید، پلاک 160 واحد 5

تلفن : 02636553090 - 02636557040

آدرس کارخانه: جاده شهریار به کرج، کیلومتر 3، ابتدای ورودی فاز چهار اندیشه

موبایل تلگرام: 09128633379

 

نام واحد تولیدی: محمود رضایی

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: محمود رضایی

موبایل مدیر عامل: 09121046054

آدرس دفتر و کارخانه : جاده خاوران، سه راهي سيمان به سمت ورامين، اولين خاكي سمت راست

تلفن : 33575200 - 33575251

 

نام واحد تولیدی: ماهان بتن فرزانگان

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: فلاحتکار

موبایل مدیر عامل: 09122638304

آدرس دفتر : انتهای بلوار اشرفی اصفهانی، خ شهید اقبالپور، کوهسار 4 مرکزی، پلاک 8، واحد 4

تلفن : 44872826 - 44829605

فکس : 44829626

آدرس کارخانه: هشتگرد، شهر صنعتی، فاز 1، میدان دوم، ضلع شمالی مادایران

تلفن : 0264301

فکس: 02644228899

موبایل تلگرام: 09360308087

 

نام واحد تولیدی: فهاب بتن

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: حسین فروتن مهر

موبایل مدیر عامل: 09121117375

آدرس دفتر : میدان توحید، خیابان پرچم، پلاک 28، واحد 1

تلفن : 5-66427434

آدرس کارخانه: پاسگاه نعمت آباد، بعد از متروی آزادگان، جنب بانک ملت، پلاک 131

تلفن : 5-55880280

موبایل تلگرام: 09120213511

 

نامواحد تولیدی: شرکت دژایستا بتن آریا

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: غضنفر همت

موبایل مدیر عامل:09121091534

آدرس دفتر و کارخانه : جاده قدیم قم، حسن آباد فشافویه، ابتدای جاده قلعه نو، پلاک 22

تلفن :56228120

فکس : 56228121

کد پستی:1835116448

موبایل تلگرام:09194060115

 

نام کامل واحد تولیدی:شرکت فاما بتن البرز

محصولات تولیدی:بتن آماده و قطعات بتنی پیش ساخته

نام مدیر عامل:سینا نازیاب

موبایل مدیر عامل:09123617425

آدرس دفتر و کارخانه: جاده شهریار- کرج، هفت جوی، بلوار دامداران، انتهای جاده معادن، فاما بتن البرز

تلفن دفتر فروش:6 خط ویژه 22-46060117

تلفن کارخانه: 65524949 - 65526868

فکس :89787814

کد پستی:3751315468

موبایل تلگرام:09123644977

ایمیل: Fama.beton@yahoo.com 

آدرس سایت:  www.famabeton.ir

 

نام واحد تولیدی: طینا 2

نام مدیر عامل: غلامرضا بیات

موبایل مدیر عامل: 09121279347

آدرس دفتر : تهران بلوارکشاورز بین خیابان کارگر و 16آذر پ292 طبقه دوم

تلفن : 9-88951698 -3-88973571-88963206

فکس :  88973574

آدرس کارخانه: جاده شهريار، بعد از سعيد آباد، نرسيده به پل بادامك، روبروي پمپ بنزين، نبش خيابان وحيد3

تلفن : 65607634

موبایل تلگرام : 09102016966

ایمیل : info@tinabeton.ir

آدرس سایت : www.tinabeton.ir

نام واحد تولیدی : تولید بتن پوریا ایکدر (شهران بتن)

محصولات تولیدی : بتن آماده

نام مدیر عامل : پوریا ایکدر

موبایل مدیر عامل :09123053249

آدرس دفتر : جنت اباد جنوبی، بلوار لاله شرقی،  نرسیده به چهارراه لاله، پلاک ۱۰۵ واحد۱

تلفن: 46139277     46139207

کد پستی :  1473813844

آدرس کارخانه: جاده شهريار، بعد از سعيد آباد، نرسيده به پل بادامك، روبروي پمپ بنزين،  انتهای خيابان وحيد2

تلفن:44418513

فکس:44418514

کد پستی : 3359631161

موبایل تلگرام یا واتساپ:09128574246

ایمیل: puria_eigder@yahoo.com

نام کامل واحد تولیدی : شرکت شن ریزان غرب

محصولات تولیدی : بتن آماده

موبایل مدیرعامل : 09121111808

آدرس دفتر : شهرک گلستان بلوار امیرکبیر بلوار کاج نبش بنفشه 3 پلاک 39 واحد 4 طبقه اول

تلفن : 44763717

فکس : 44763714

آدرس کارخانه : کمربندی چیتگر بعد از میدان شهر قدس روبه روی پادگان خیبر جنب کانال

تلفن کارخانه : 09128884163

فکس :  44763714

موبایل تلگرام : 09122474975

www.shenrizan.ir- info:@shenrizan.ir

 

بیشتر ...

 

نام واحد تولیدی: سفال بتن دماوند

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: عبدالحسین چراغی

موبایل مدیر عامل: 09121124062

آدرس دفترفروش و کارخانه : شهرك صنعتي خرمدشت، كيلومتر 15 جاده آبعلي خرمدشت، جنب سفره خونه نصف جهان

تلفن : 6-76212525

فکس : 76214803

موبایل تلگرام: 09197678152

 

نام واحد تولیدی: ساحل بتن

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: احمد شاه حمزه

موبایل مدیر عامل: 09121027443

آدرس دفتر :  خیابان آيت الله كاشاني، خيابان شاهين جنوبي، مجتمع تجاري ساحل، ورودي 2 واحد 2

تلفن : 44007080 - 44008070

فکس : 44095760

آدرس کارخانه: شهريار، بعد از سعيد آباد، زير پل بادامك، خيابان حسن آباد خالصه، 200 متر جلوتر دست راست

تلفن :    65606513

نام واحد تولیدی: زرگام بتن شهریار

محصولات تولیدی: بتن آماده و قطعات بتنی

نام مدیر عامل: هومن البرزی

موبایل مدیر عامل: 09121397727

آدرس دفتر : آیت الله کاشانی، بین خیابان مهران و بهنام، پلاک 105، واحد 6

تلفن : 44969034      

آدرس کارخانه: جاده شهریار، بعد از سعیدآباد، نرسیده به پل بادامک، خیابان زرنان (شهید ناطقی)

تلفن : 6-46838274

 

نام واحد تولیدی: روعان بتن عسگری

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: علی عسگری

موبایل مدیر عامل: 09121159865

آدرس دفترفروش و کارخانه : کمربندی آزادگان، فیروز بهرام، ابتدای بلوار امام رضا، خیابان نسیم، بن بست نسیم، پلاک 14

تلفن : 8-56822795 - 56822412

فکس : 56822809

 

نام واحد تولیدی: دژ بتن پرشین

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: بهزاد برهمند

موبایل مدیر عامل: 09122470705

آدرس دفتر فروش و کارخانه : لواسان، لشگرک، تقاطع جاده تلو، مقابل پادگان جواد الائمه

تلفن :  26566000

فکس : 26568180

 

نام کامل واحد تولیدی: جهان بتن بالادستیان

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: مرتضی بالادستیان

موبایل مدیر عامل:09127172153

آدرس دفترفروش و کارخانه : آزادگان جنوب -700متر پایین تراز وروردی احمدآباد مستوفی خیابان صیاد شیرازی-ابتدای خیابان صیادشیرازی

تلفن :09120067949

کد پستی:3313117658

موبایل تلگرام:09120067946

 

نام واحد تولیدی:  شرکت تولیدی تحقیقاتی پیشتاز بتن روز

محصولات تولیدی: انواع بتن آماده- بتن ویژه

نام مدیر عامل: محمدرضا شعیبی

آدرس دفتر و کارخانه: کیلومتر 15 جاده مخصوص کرج- روبروی سایپا- خیابان 52- کوچه هشتم.

تلفن: 4-44198001-021

فکس: 44198132-021

تلگرام: 09122907455

ایمیل: info@pishtazbeton.com

آدرس سایت: www.pishtazbeton.com

نام واحد تولیدی: پاک بتن ری

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: یزدان شناس

موبایل مدیر عامل: 09122261766

آدرس دفتر و کارخانه : شهر ري، سه راه تقي آباد، امين آباد، بلوار رستگار، جنب بيمارستان رازي، پلاک 137

تلفن : 33412512

نام واحد تولیدی: پارس جدول محبوب دو

محصولات تولیدی: بتن آماده و قطعات بتنی

نام مدیر عامل: کسری میرزایی

موبایل مدیر عامل: 09123368183

آدرس دفتر : ورامین، بعد از میدان ولیعصر، جنب کوی جعفرآباد

تلفن : 2-36236550

فکس : 36236554

آدرس کارخانه: جاده تهران ورامین، شهرک خیرآباد، به طرف خرین، نرسیده به تالار خانی، کوچه کارگر5، 400 متر جلوتر

 

نام واحد تولیدی: برق گستران جهاد تهران

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: علیرضا تایل

موبایل مدیر عامل: 09121770943

آدرس دفتر : خیابان آیت الله کاشانی، روبروی مسجد نظام مافی، مجتمع تجاری و اداری اترک، پلاک 2، طبقه 2، واحد 207

تلفن : 3-46092461       

آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده مخصوص، خیابان عاشری، نبش جلال، پلاک 20

تلفن : 9-44545238

موبایل تلگرام: 09354012640

نام واحد تولیدی: آریا بتن آرشا

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: مازیار مهرنوش

موبایل مدیر عامل: 09121004711

آدرس دفتر : بلوار مرزداران، بین آریافر و سرسبز جنوبی، بالای موسسه ثامن، پلاک 80 واحد 8

تلفن : 3-44269002

آدرس کارخانه: كيلومتر 3 جاده شهريار، منطقه صنعتي سعيد آباد، انتهاي خيابان آزادگان، خيابان الوند

 

نام واحد تولیدی: آرتا بتن خانمحمدی

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: بهنام خانمحمدی

موبایل مدیر عامل: 09123119232 

آدرس دفترفروش و کارخانه : شهر ری، خیابان شهید رجایی، بعد از پل شهید آوینی، جنب پمپ بنزین

تلفن : 55212592 - 55212602

موبایل تلگرام: 09120694162

نام واحد تولیدی: آذر بتن خانمحمدی

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: اکبر خان محمدی

موبایل مدیر عامل: 09121197664

آدرس دفترفروش و کارخانه :  جاده ساوه، نرسيده به چهاردانگه، روبروي ايران خودرو، خيابان سديد پلاك 12

تلفن : 6-55257264

نام واحد تولیدی: اهورا بتن عصر ایرانیان

محصولات تولیدی: بتن آماده - تیرچه

نام مدیر عامل: اسماعیل صوفی گولان

موبایل مدیر عامل: 09122999082

آدرس دفتر : خیابان شهید مدنی، نرسیده به خیابان گلبرگ، پلاک 1311 طبقه 3 واحد9

تلفن : 77269180 - 77269258

فکس : 77268964

آدرس کارخانه: سه راه تهرانپارس، جاده دماوند به سمت شرق، بعد از سايپا، لاين كندرو، كوچه كاوه

تلفن : 77333624 - 77328390

فکس: 77349332

موبایل تلگرام: 09101539794

نام واحد تولیدی: البرز بتن

محصولات تولیدی: بتن آماده و قطعات بتنی

نام مدیر عامل: فرهان چی

آدرس دفتر و کارخانه : تهرانپارس، خیابان استخر، خیابان 244 شرقی (صفایی فراهانی)، خیابان دانشگاه، روبه روی دانشگاه خواجه نصیر

تلفن : 5-77117922

موبایل تلگرام: 09197380737

نام واحد تولیدی: سروش بتن خاوران

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: علی رئیسی

آدرس دفتر: ميدان افسريه، جاده خاوران، بعد از گردنه تنباكويي، ايستگاه انبار آهن

تلفن : 28-33495420-021

فکس : 33856407

کد پستی: 1855995531

آدرس کارخانه: ميدان افسريه، جاده خاوران، بعد از گردنه تنباكويي، ايستگاه انبار آهن

تلفن : 33495422-021

فکس : 33867674

کد پستی: 1855995531

موبایل تلگرام: 09128363647

ایمیل:Soroush.concrete@yahoo.com  

سایت: www.soroshbeton.com

 

بیشتر ....

 

نام کامل واحد تولیدی: سادات بتن غرب

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: سید نادر حجازی

آدرس دفتر و کارخانه: کیلومتر 11 جاده مخصوص، خیابان جهاد جنوبی، میدان سادات، سمت چپ

تلفن: 7-44902016

 4-44169700

4-44169701

44905154-44904459

کد پستی: 1389713119

موبایل تلگرام: 09123626425

 

بیشتر ....

 

نام کامل واحد تولیدی: شرکت قائم بتن ورامین (سهامی خاص)

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: پرویز چرخلو

موبایل مدیر عامل: 09332687080

آدرس دفتر و کارخانه: جاده ورامین بین خیر آباد و میدان پوئینک انتهای خیابان صنعت سنگ شمالی

تلفن: 5-36200933

فکس: 36200349

کد پستی: 3373139678

موبایل تلگرام: 09332687080

ایمیل: Ghaembetoonvaramin@gmail.com

آدرس سایت: http://www.ghaembetonvaramin.com/

 

بیشتر ....

 

نام کامل واحد تولیدی: ستوده بتن

محصولات تولیدی: بتن آماده شن و ماسه

نام مدیر عامل: دکتر محمد حسین رییسی

آدرس دفتر و کارخانه : خاوران، دو کیلومتر بعد از ميدان ثامن الحجج ( آقا نور)، لاين كندرو، کارخانه ستوده بتن

تلفن کاخانه : 33864141         20-33468417

تلفن مدیریت: 33470229

تلفن دفتر فروش: 33470239   09128000293 مدیر فروش

فکس : 33574995

کد پستی: 1855954976

موبایل واتس آپ: 099039000424

آدرس ایمیل: Sotudehbeton92@gmail.com

آدرس سایت: www.sotudehbeton.ir  

 

بیشتر ....

 

نام کامل واحد تولیدی: ریگزار بتن اسعدی

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: قاسم اسعدی

موبایل مدیر عامل:09121091885

آدرس کارخانه: شهریار، پل سپاه ، به سمت هفت جوی ، روبروی پمپ بنزین فاز 3

تلفن :09124438493

کد پستی: 3751315502

موبایل تلگرام:09124438493

 

بیشتر ....

 

 نام کامل واحد تولیدی: بتن آماده شیخی ( سدید بتن)

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: امیر عباس شیخی

موبایل مدیر عامل: 09125144000

آدرس دفتر : ایت کاشانی غرب به شرق، نرسیده به ستاری جنوب، ساختمان مینیاتور پلاک 4 واحد 1

تلفن :  44145000، 44144000

فکس : 44144000

آدرس کارخانه: جاده قدیم کرج سه راه شهریار روبه روی پمپ بنزین خ وحید 2 پلاک 24 و 26

تلفن : 65604545

فکس: 65604545

موبایل تلگرام:

ایمیل:Betonsheikhi@yahoo.com

آدرس سایت : www.betonsheikhi.com

 

بیشتر ....

 

 نام کامل واحد تولیدی:شرکت پریفاب

محصولات تولیدی:بتن آماده و قطعات بتنی

نام مدیر عامل:اقای مهندس سعید کریمی نژاد

موبایل مدیر عامل:09120806146

آدرس کارخانه:بزرگراه امام رضا،کمربندی دوم تهران،بلوار مجتمع سیمان تهران

تلفن :16-33421310

فکس:33421321

موبایل تلگرام:09121783917

ایمیل: info@prefabco.ir

آدرس سایت : www.prefabco.ir

بیشتر ....

 نام کامل واحد تولیدی: واحد تولیدی مهدی توکلی

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل:مهدی توکلی طرقی

موبایل مدیر عامل :۰۹۱۲۱۱۸۲۲۱۲

آدرس دفتر :جنت آباد جنوبی مجتمع سمرقند طبقه۵واحد ۵۰۹

تلفن:۰۲۱۴۴۴۴۴۲۵۱ :

فکس:۰۲۱۴۴۴۴۴۲۵۷ :

آدرس کارخانه:سعید آباد خیابان وحید۱-پلاک ۹

تلفن: ۰۲۱۶۵۶۰۸۷۷۴:

فکس۰۲۱۶۵۶۰۸۷۷۴:

موبایل تلگرام:۰۹۱۲۱۱۸۲۲۱۲

آدرس سایت: Asiamix.ir 

ایمیل: imantavakoli@email.com

 

   بیشتر ...

نام کامل واحد تولیدی: خدمات بتن آزادگان جنوب ( الغدیر)

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: مجید حاجی زاده

موبایل مدیر عامل: 09121466937

آدرس دفتر و کارخانه : کمربندی آزادگان (شمال به جنوب)، لاین کندرو، نرسیده به گروه صنعتی ایران خودرو دیزل، روبروی بلوار الغدیر

تلفن : 6-55247575

فکس : 55251133

موبایل تلگرام: 09121466937

 ایمیل: betonazadegan@gmail.com

 

بیشتر ....

نام کامل واحد تولیدی: ساروج بتن اربابیان

محصولات تولیدی: بتن آماده.RCC.SCC.FDC

نام مدیر عامل: مهدی اربابیان

موبایل مدیر عامل: 09123085192

آدرس دفتر و کارخانه: رباط کریم، ابتدای جاده قدیم ساوه، 200 متر بعد از میدان الغدیر، روبروی انبار قدس، شرکت ساروج بتن

تلفن : 56424219

56423007

56423009

کد پستی: 3761731943

موبایل تلگرام: 09128882623

ایمیل:info@saroojbeton.com

آدرس سایت :www.saroojbeton.com

بیشتر ....

نام کامل واحد تولیدی: نوین سبک ساز سبلان

محصولات تولیدی: کفپوش های بتنی، جداول و بلوک

نام مدیر عامل: غلامرضا سرحدی

موبایل مدیر عامل: 09143510387

آدرس دفتر : تهران، فلکه دوم صادقیه ، خیابان آیت الله کاشانی، رو به روی پمپ بنزین، ساختمان گلزار،طبقه 3، واحد 9

تلفن : 80-44964879

فکس : 44050297

آدرس کارخانه: اردبیل ، کیلومتر 12 جاده ارجستان

تلفن :5- 32248781-045

فکس:32248786 -045

موبایل تلگرام:09128234997

ایمیل: k.sarhaddi@arax.co.ir

آدرس سایت : www.arax.co.ir

بیشتر ....

نام کامل:پارسی بتن شرق
نام مدیر عامل:ناصر شیرازی
ادرس دفتر: سه راه تهرانپارس خیابان دماوند بعد از نمایندگی سایپا لاین کندرو روبه روی خیابان جشنواره کوچه کاوه پارسی بتن شرق
تلفن:۷۷۱۴۳۶۸۸-۹۲
فکس :۷۷۱۴۳۶۸۸
ادرس کارخانه:سه راه تهرانپارس خیابان دماوند بعد از نمایندگی سایپا لاین کندرو روبروی خیابان جشنواره کوچه کاوه پارسی بتن شرق
تلفن:۷۷۱۴۳۶۹۰
فکس:۷۷۱۴۳۶۸۸
موبایل تلگرام :۰۹۱۰۶۶۳۲۹۶۰
ایمیل:
Saeedshirazi179@gmail.com

بیشتر ....

نام کامل واحد تولیدی:آدران بتن (واحد تولیدی سید اعلاءالدین میرعشقی)

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: سیداعلاءالدین میرعشقی

موبایل مدیر عامل: 09121131900

آدرس کارخانه: جاده ساوه سه راه آدران به سمت شهریار، بعد از پل راه آهن شهرک صنعتی زواره ای خیابان صنعت دهم پلاک 20.

تلفن : 56586191-021

فکس: 56586191-021 داخلی 5

موبایل تلگرام: 09122088576 و 09122125939

  ایمیل: info@aderanbeton.com

آدرس سایت: www.aderanbeton.com

بیشتر...

نام کامل واحد تولیدی: شرکت نوآوران سنگ و کفپوش ری شهر نوروز

محصولات تولیدی: قطعات بتنی

نام مدیر عامل: مهدی نوروزی

موبایل مدیر عامل: 09121027045

آدرس دفتر : شهرری خیابان فداییان اسلام نرسیده به سه راه ورامین پلاک 157

تلفن : 36802124-021

فکس :36802011-021

آدرس کارخانه: کیلومتر 17 جاده ورامین،قلعه نو، به سمت روستای عشق آباد، شهرک موزاییک سازان،خیابان دهم

تلفن : 36695498-021

فکس:36695659-021

موبایل تلگرام: 09019249651

  ایمیل: Info@ReyShahr.com

آدرس سایت :  www.ReyShahr.com

     بیشتر....

نام کامل واحد تولیدی: گوهر بتن ری

نام مدیر عامل: حسین برادران ابراهیمی

موبایل مدیر عامل: 09121011352

تلفن : 33480985-33489080

فکس: 33489080

آدرس کارخانه: ابتدای بزرگراه امام علی شمال جاده معدن روبروی واحد هفتم سیمان تهران کارگاه 110

موبایل تلگرام: 09121011352

ایمیل : goharbeton@yahoo.com

آدرس سایت: www.netbeton.com

بیشتر ....

نام کامل واحد تولیدی: اﯾﻠﯿﺎ ﺑﺘﻦ(برادران آهنگر)

نام مدیر عامل: ﻣﺤﻤﺪﻋﻠﯽ آﻫﻨﮕﺮ

موبایل مدیر عامل: 09101088183

تلفن :96861796 - 96861896

فکس: 89779569

آدرس کارخانه: ﮐﻬﺮﯾﺰک، ﻋﺒﺪل آﺑﺎد، ﻧﺮﺳﯿﺪه ﺑﻪ روﺳﺘﺎی ﺗﻮرﻗﻮزآﺑﺎد، ﺟﻨﺐ اﻧﺒﺎر ﭘﺎﺳﺎرﮔﺎد

موبایل تلگرام: 09101088183

ایمیل : eiliyabeton@email.com

بیشتر ....

نام کامل واحد تولیدی:بتن آماده نظارت

نام مدیر عامل:ابوالفضل نظارت

موبایل مدیر عامل: ۰۹۱۲۱۱۳۰۲۰۷

آدرس دفتر :فلکه دوم صادقیه آیت اله کاشانی نبش گلستان شمالی ساختمان پزشکان بلوک۲ واحد۸

تلفن:۴۴۰۷۱۸۱۴     ۴۴۰۷۱۸۱۵    ۴۴۰۷۷۵۸۵ 

فکس :۴۴۰۷۸۳۸۱

آدرس کارخانه:جاده شهریار، بعد از سعیدآباد نرسیده به پل بادامک انتهای وحید۲پلاک ۱

تلفن :۶۵۶۰۵۸۴۱   ۶۵۶۰۵۸۴۲

فکس :۸۹۷۷۴۹۲۲

موبایل تلگرام: ۰۹۱۲۱۱۳۰۲۰۷

betonnezarat@yahoo.com : ایمیل

بیشتر...

نام کامل واحد تولیدی: شركت فربت

نام مدیر عامل: چنگیز احمری پور

موبایل مدیر عامل:09121272097

آدرس دفتر و کارخانه:كيلومتر 6 جاده قديم كرج، بعد از پل كن، خيابان فربت

تلفن :8-66253665*2-66250711

تلفن : 7-66406496*66404424

فکس:66271562

فکس:66406498

موبایل تلگرام: 09025236798 *09106636920

 ایمیل:www.ferbetbeton@yahoo.com

آدرس سایت :www.FERBET.com 

 

 

بیشتر...

نام کامل واحد تولیدی:فربتون

نام مدیر عامل: یاسر بیات

موبایل مدیر عامل: ۰۹۱۲۳۱۶۶۹۷۸

آدرس دفتر :  خیابان نواب صفوی - نبش آذربایجان شرقی - برج گردان  - درب شمالی - طبقه پنجم واحد ۵۰۶

تلفن : ۶۶۳۸۱۲۰۹ - ۶۶۳۸۹۲۶۶

فکس : ۶۶۳۸۱۹۱۰

آدرس کارخانه: بزرگراه آزادگان - بزرگراه آیت لله سعیدی - خیابان شهید عباس ورامینی - قبل از میدان مادر کوچه فیروز شمالی

تلفن :  ۵۵۸۶۹۵۳۷

فکس: ۵۵۸۶۹۵۳۶

موبایل تلگرام:

  ایمیل : raikadezhpart.co@gmail.com

 

بیشتر...

نام کامل واحد تولیدی: ماشاءاله محمودی خرقانی(فبا بتن محمودی)

 نام مدیر عامل : ماشاءاله محمودی خرقانی

 ۰۹۱۲۱۱۱۸۷۴۶ : موبایل مدیر عامل

آدرس دفتر : کمربندی آزادگان- جاده احمدآبادمستوفی- نرسیده به اتوبان ساوه پ ۱۱۰

تلفن :۰۲۱۵۶۷۱۵۵۱۱ الی ۰۲۱۵۶۷۱۵۵۱۶

 ۸۹۷۸۷۵۶۸ : فکس

آدرس کارخانه: کمربندی آزادگان- جاده احمدآبادمستوفی- نرسیده به اتوبان ساوه پ ۱۱۰

تلفن : ۰۲۱۵۶۷۱۵۵۱۱ الی ۰۲۱۵۶۷۱۵۵۱۶

فکس: ۸۹۷۸۷۵۶۸

موبایل تلگرام:۰۹۱۲۳۸۸۲۰۸۰

بیشتر...

 نام کامل واحد تولیدی: شرکت بتن سازان عدل ایرانیان

نام مدیر عامل: آقای میرمحسن سیدموسوی

موبایل مدیر عامل: ۰۹۱۲۱۲۴۲۸۹۲

آدرس دفتر : صادقیه- خ آیت اله کاشانی- بعد از بلوار اباذر-نرسیده به خ مهران-پلاک ۶۷-طبقه اول-واحد۳

تلفن : ۴۴۹۵۳۴۷۰ الی ۷۲

فکس : ۴۴۰۸۸۰۸۳

آدرس کارخانه: کمربندی آزادگان-خ فیروزبهرام-بعد از ۴ راه فیروز بهرام-خ علی آباد-بن بست اول-پلاک۲۰۱

تلفن : ۵۶۸۲۲۶۳۰ و ۵۶۸۲۲۶۴۰

موبایل تلگرام: ۰۹۱۲۸۸۵۵۱۰۵

adl.iranian@email.com : ایمیل

آدرس سایت :WWW.ADLIRANIAN.COM 

 

بیشتر....

 

نام کامل واحد تولیدی:شرکت ساختمانی طینا

نام مدیر عامل: آقای مهندس غلامرض بیات

موبایل مدیر عامل: 09121279347

آدرس دفتر : تهران بلوارکشاورز بین خیابان کارگر و 16آذر پ292 طبقه دوم

تلفن : 9-88951698 -3-88973571-88963206

فکس :  88973574-021

آدرس کارخانه: جاده ساوه نعمت آباد نرسیده به آزادگان کمربندی بهشت زهرا خیابان سهیل (خلازیر سابق ) کارخانه طینا

تلفن :  55844680-55844611-55864051

فکس: 55864051

موبایل تلگرام : 09102016966

info@tinabeton.irایمیل

www.tinabeton.ir :  آدرس سایت

بیشتر...

نام کامل واحد تولیدی:سنگ شکن غرب (بتن آماده شاه حمزه)

نام مدیر عامل:علی شاه حمزه

نام شرکت: شرکت سنگ شکن غرب (بتن آماده شاه حمزه)

محصولات تولیدی: بتن آماده

نام مدیر عامل: علی شاه حمزه

موبایل مدیر عامل: 09121121725

آدرس دفتر : ستاري جنوب، خروجي كاشاني غرب، انتهاي كوچه قاسم زاده، پلاک72، ساختمان نور 110، طبقه 2

تلفن : 4-44077082

فکس : 44064064

آدرس کارخانه: جاده شهريار، بعد از سعيد اباد، نرسيده به پل بادامك، دست چپ

تلفن : 65603200

موبایل تلگرام یا واتساپ: 09121121725

ایمیل: Info@sangshekangharb.com 

آدرس سایت :  http://www.sangshekangharb.com

آدرس کانال تلگرام:  https://t.me/Sangshekangharb

 

بیشتر...

نام کامل واحد تولیدی:دلتا بتن حیدری

نام مدیر عامل:رضا حیدری

موبایل مدیر عامل:۰۹۱۲۳۸۸۹۰۹۵

آدرس دفتر :بلوار فردوس شرق،بین خیابان وفا آذر و رامین،ساختمان بانک صادرات،پلاک۲۸۸ طبقه۴،واحد ۱۸

تلفن :۴۴۰۴۰۲۹۳-۴۴۰۴۳۴۴۱-۴۴۹۶۴۸۴۵

فکس :۸۹۷۸۴۶۶۴

آدرس کارخانه:اتوبان آزادگان جنوب،احمد آباد مستوفی،انتهای خیابان کوی افسران،به سمت پل بادامک،سمت راست دلتا بتن

موبایل تلگرام:۰۹۱۲۵۴۷۳۲۴۱

deltabeton@email.com : ایمیل

بیشتر...

نام شرکت: دالاهو بتن ساعی

نام مدیر عامل:مهین حسین زاده  حلوائی

موبایل:۰۹۱۲۳۲۱۰۷۱۴

آدرس دفتر:-

تلفن/فاکس:-

آدرس کارخانه:کیلومتر۱۰ جاده مخصوص کرج خیابان شهید عاشری خیابان جلال خیابان شهریور یکم پلاک۱/۱۱

تلفن:۴۴۹۰۶۸۶۹-۴۴۹۰۳۵۴۸

موبایل تلگرام:۰۹۱۲۸۰۵۵۵۹۲-۰۹۱۹۷۵۷۹۳۱۵

 

بیشتر...

نام کامل واحد تولیدی  :  شرکت تولیدی خانه بتون

نام مدیر عامل  :  مهندس محمدعلی شعیبی

آدرس دفتر : اتوبان تهران کرج بعد از پل آزادگان خروچی چیتگر و شهرک گلستان ک نسیم ۲ روبروی خروجی مترو چیتگر

تلفن :  ۴۴۷۰۴۸۰۲ - ۴۴۷۰۴۸۴۴

فکس :  ۴۴۷۰۴۸۹۸

آدرس کارخانه  :  اتوبان تهران کرج بعد از پل آزادگان خروچی چیتگر و شهرک گلستان ک نسیم ۲ روبروی خروجی مترو چیتگر

تلفن :  ۴۴۷۰۴۸۰۲ - ۴۴۷۰۴۸۴۴

فکس :  ۴۴۷۰۴۸۹۸

موبایل تلگرام  :  ۰۹۱۲۱۶۹۵۲۴۱

 Info@khanehbeton.com : ایمیل

www.khanehbeton.com : آدرس سایت

بیشتر...

نام کامل واحد تولیدی:تهران بتن

نام مدیر عامل: سجاد اکبری گنجه

موبایل مدیر عامل:09124583135

آدرس واحد تهران : شادآباد ، کوی ۱۷ شهریور ، بلوار ۱۷ شهریور میدان بور بور ، خیابان شهید عبدالرحیمی پلاک ۹

آدرس واحد آبیک : آبیک ، کیلومتر ۸۰ اتوبان تهران قزوین ، داخل مجتمع صنعتی سیمان آبیک ، ابتدای جاده معدن

تلفن :۶۶۸۰۳۲۸۵

info@tehranbeton.co : ایمیل

بیشتر...

 

نام کامل واحد تولیدی: صنایع بتنی بتن سازان پیشگام زاگرس غرب

نام مدیر عامل: عباس احمدیان

موبایل مدیر عامل: ۰۹۱۲۱۲۰۹۹۶۲-۰۹۱۲۴۸۵۵۴۸۴

آدرس دفتر :کمربندی شهریار،بعد از پل دوم،بعد از شهرک صنعتی زاگرس،جنب کانال،خیابان ستایش،پلاک ۲ و ۴

تلفن :۰۲۱۴۶۸۶۷۶۶۶

فکس :۰۲۱۴۶۸۱۰۵۸۰

آدرس کارخانه: کمربندی شهریار،بعد از پل دوم،بعد از شهرک صنعتی زاگرس،جنب کانال،خیابان ستایش،پلاک ۲ و ۴

تلفن :۰۲۱۴۶۸۱۰۵۸۱

فکس:۰۲۱۴۶۸۱۰۵۸۰

موبایل تلگرام: ۰۹۱۲۱۲۰۹۹۶۲-۰۹۱۲۹۰۵۸۹۵۷

pzgharb@gmail.com :  ایمیل

بیشتر...

 

نام کامل واحد تولیدی:شرکت پایاسازه(پردیس بتن)

نام مدیر عامل:حسن پالیزوان

موبایل مدیر عامل:09121238129

آدرس دفتر : خرمدشت خیابان24 متری سینا خیابان ابن سینا2شرقی کارخانه پردیس بتن

تلفن :02176213536

فکس :02176213537

آدرس کارخانه: خرمدشت خیابان24 متری سینا خیابان ابن سینا2شرقی کارخانه پردیس بتن

تلفن :02176212012

فکس: 02176213537

موبایل تلگرام: 0912824926

  ایمیل: Hpalizvan@yahoo.com

 

بیشتر...

نام شرکت : پاکدشت بتن

نام مدیر عامل:آقای هاشم رحمتی گواری

تلفکس : ۸۸۹۶۳۴۳۴ و ۸۸۹۶۱۰۵۶

آدرس دفتر مرکزی: تهران ، بلوار کشاورز، خیابان فلسطین جنوبی، پلاک ۴۱۰، طبقه ۴، واحد ۱۷

آدرس محل کارخانه وآزمایشگاه: تهران ، پاکدشت، انتهای خیابان شاهد، مجتمع پاکدشت بتن

تلفن :۳۶۰۲۰۰۳۵

فکس:۳۶۰۳۰۹۲۵

موبایل تلگرام:۰۹۱۲۸۰۹۳۷۳۳

Pakdashtbetonlab@yahoo.com : ایمیل

www.pakdashtbeton.ir : سایت کارخانه

www.pakdashtbetonlab.ir : سایت آزمایشگاه

بیشتر...

نام کامل واحد تولیدی: پارس بتن

نام مدیر عامل: احمد میرزایی داود شاهسون

موبایل مدیر عامل: ۰۹۱۲۱۹۱۰۰۹۸ - ۰۹۱۲۱۳۴۷۵۰۲

آدرس دفتر : ورامین جنب بیمارستان ۱۵ خرداد پارس بتن

تلفکس : ۱-۳۶۲۳۱۴۱۰-۰۲۱

آدرس کارخانه: ورامین جنب بیمارستان ۱۵ خرداد پارس بتن

تلفکس : ۱-۳۶۲۳۱۴۱۰-۰۲۱

موبایل تلگرام: ۰۹۱۹۱۲۶۴۲۶۰

parsbetonvaramin@gmail.com :  ایمیل

www.parsbeton-varamin.com :  آدرس سایت

 

بیشتر ...

نام کامل واحد تولیدی: برج بتن شکوه

نام مدیر عامل: یونس صفرزاده

موبایل مدیر عامل: 09121594589

آدرس دفتر و کارخانه: خیابان دماوند-سه راه تهرانپارس به سمت جشنواره، بعد از پل رسالت، کوچه برج بتن شرکت برج بتن شکوه

تلفن : 6-77793265

77786271

فکس : 77793266

موبایل تلگرام یا واتس آپ: 09122801823

 

بیشتر ....

نام کامل واحد تولیدی: شرکت آرمه چین آرمه بتن

نام مدیر عامل: آقای مهران رهگذر

موبایل مدیر عامل: 09121696278

آدرس دفتر : شهریار- خیابان ولیعصر بالاتراز راهنمائی رانندگی روبروی بانک مسکن شعبه ولیعصر ساختمان کانون مهندسین طبقه اول

تلفن : 65224474

فکس :8978857

آدرس کارخانه: هفت جوی خیابان ایرانیان شرکت آرمه چین آرمه بتن

تلفن : 46893581-46893572

فکس : 5-65224474

موبایل تلگرام: 09109372508

  ایمیل: info@armechin-armebeton.com

آدرس سایت : www.ArmeChin-Armebeton.Com

بیشتر ...